صرافی_فینیکس

فینیکس

بازار رمزارز

2.5

7 #

Phinix

صرافی فینیکس

از این که فینیکس دقیقا کی و چطور شروع کرد اطلاعات کافی ای موجود نیست اما دلیل شروع فعالیت و چشم اندازشان را خودشان اینگونه بیان کردند:
"داستان شکل‌گیری فینیکس از آنجایی آغاز شد که احساس کردیم کیفیت سرویس‌های موجود در حوزه‌ی معاملات ارزهای دیجیتال در ایران، بسیار کمتر از انتظارات کاربران اسـت؛ پس دست به کار شدیم تا سرویسی منطبق بر استانداردهای به‌روز جهانی و همچنین انتظارات معامله‌گرانِ حرفه‌ای بازار ارائه دهیم و آغازگر دوره‌ جدیدی باشیم. ما تیمی از فعالان اکوسیستم ارزهای دیجیتال ساختیم و همواره در فینیکس تلاش می‌کنیم تا قدم محکمی برای رسیدن به بانکی کاملا دیجیتال برداریم."
در این صرافی ارزدیجیتال امکان معامله ۱۲ ارزدیجیتال وجود دارد.
برای مشاهده جزئیات بیشتر نقد و بررسی صرافی فینیکس بر روی این لینک کلیک کنید.

social media

  داغ ترین دیدگاه ها راجع به فینیکس

صرافی بین @Exchange Analyzer
20:38   |   22 اسفند 1400
کاربر صرافی
به نظر من این صرافی هم تنوع رمزارز پایینی دارد و هم در اکثر بازار هایش حجم بازار بسیار پایینی دارد. این عوامل باعث می‌شود معاملات بسیار دیر به دیر انجام پذیرد و گاها حتی انجام نپذیرد. به عنوان یک منتقد صرافی که کاربر فینیکس هم بوده ام از 5 نمره به این صرافی 3 نمره می‌دهم. فینیکس اگر قرار باشد یک صرافی باقی بماند؛ شانس ضعیف تری نسبت به رقبای خود در این بازار خواهد داشت. همانطور که در چشم انداز این صرافی نوشته شده، فینیکس در جهت تبدیل به اولین بانک دیجیتال در ایران فعالیت می‌کند. باید منتظر بود و دید چه امکانات و قابلیت هایی در این راستا به پلتفرم خود اضافه می‌کند.
پشتیبانی خوب
احراز هویت سریع
حجم بازار پایین
کارمزد بالا
تنوع پایین رمزارز

امتیاز و رتبه بندی
2.5
از 5
بر اساس رای کارشناسان صرافی‌بین
 • تنوع بازار
  2
 • کارمزد معاملاتی و تراکنش
  2.5
 • حجم و سرعت معاملات
  1
 • روند احراز هویت
  4.2
 • رابط و تجربه کاربری روان و جذاب
  3

F.A.Q

whales   سوالات متداول

 • کارمزد صرافی فینیکس به چه صورت است؟

  اگر کاربر سطح ۲ باشید کارمزد های این صرافی در حال حاضر به این صورت است که اگر در بازار داخلی(تومان-رمزارز) معامله کنید و خریدار رمزارز باشید، ۰.۳ درصد وجه تومانی و اگر فروشنده رمزارز باشید ۰.۴ درصد وجه رمزارزی کارمزد کسر خواهد شد. در بازار جفت ارز ها نیز چه خریدار باشید و چه فروشنده ۰.۲ درصد معامله به عنوان کارمزد کسر خواهد شد.

 • تنوع رمزارز در فینیکس چگونه است؟

  در این صرافی ارزدیجیتال امکان معامله ۱۲ ارزدیجیتال وجود دارد که این رمزارز ها شامل بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، دش، تتر، ریپل، استلار، ایاس، ترون و پسکوس گلد می‌شوند.

 • حجم بازار فینیکس چگونه است؟

  فعلا و در حال حاضر حجم بازار صرافی فینیکس کم است و در بازار های معروفی مانند بیت کوین نیز قابل قبول نسیت.